Leshoje banesa me qera te kolegji fama

Shitet nga: Nasuf zejnullahu 19 Shk 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
kemi ende banesa te lira per student te kolegji fama .Banesat jane dy dhoma dhe tre dhoma te fjetjes me banjo dhe kuzhin poashtu dhe me recepcion.
Banesat jane te mobilura per student dhe mund te shifen para se te vendosen.
Qmimi eshte shum i voliteshem 50 euro/person +
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim