Leshojm banes me QIRA por edhe ne SHITJE te ROTA..

Shitet nga: Egzona 06 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Cmimi i shitjes eshte 850/m2 plus 4,200 per mobilet.
Cmimi i qirase eshte 350/muaj plus shpenzimet. Mundesia e zbritjes varesisht prej kohezgjatjes se kontrates.
Banesa prej 71m2 është në lokacionin e kompleksit ROYAL afër ndërtesës së selisë së EULEX-it (te ish-Farmedi). Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ROYAL e cila njihet për cilësi të lartë në ndërtim.
BANESA ËSHTË NË TËRËSI E MOBILUAR NË MËNYRË MODERNE DHE ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.
Ka dy dhoma, kuzhinën, ballkonin, korridorin, shpajzin dhe garazhen: dhomë e madhe e ditës (22m2), dhomë e madhe e fjetjes (17m2) dhe kuzhina (5.5m2). Ka shume drite natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik, 24 orë internet - Wireless.

Cmimi: 350 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim