Leshojm banes me QIRA te ROTAL-it.

Shitet nga: Egzona 11 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banime.


Cmimi : 350 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim