Leshojm banes me qira Bregu i Diellit .

Shitet nga: Egzona 13 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Bregu i Diellit (Prapa Postes se Vogel - banesat e kuqe) Kati II, 60 m2 e mobiluar per familjar me kontrate afatgjate. Banesa siq shihet, ka sallonin, kuzhine/trapezari (lidhur nje nesi), korridorin, dhome gjumi, banjo dhe ballkon si dhe podrumin.

Qmimi 250 EUR.
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim