Leshojm banes me qira në Qender për Zyre.

Shitet nga: Egzona 18 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa në qendër për zyre. Banesa ka 80m² (neto) dhe është 3 dhomëshe (salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, trapezaria, 2 banjo, 1 ballkon, dhe bodrumi). Banesa ka lift dhe interfon. Banesa gjindet në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit).

Cmimi: 600 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim