Leshojm banes me qira ne Dardani.

Shitet nga: Egzona 06 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe i posedon te gjitha mjetet e nevojshme.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim