Leshojm banes me qira ne Dardani.

Shitet nga: Egzona 10 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe po ashtu ka nxemje te qytetit.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim