Leshojm banes me qira ne Dardani.

Shitet nga: Egzona 10 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkon si dhe ka nxemje te qytetit.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha elementet e nevojshme per banime.

Cmimi: 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim