Leshojm banes me qira ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 10 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite kuzhine banjo dhe teras te madhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilie te reja.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim