Leshojm banes me qira ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 18 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
> Leshoj Banes me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxemje Qendrore,Klime,Invertor ne rast te prishjes se rrymes si dhe shum paisje tjera shtepiake.
> Banesa ka kete renditje:
> -Dhome dite me Kuzhine
> -Dhome Gjumi
> -Dhome e vogel Gjumi
> -Banjo
> -Ballkon
> Qmimi 400 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim