Leshojm banes me qira te Ambasada Zvicrrane

Shitet nga: Egzona 23 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine dy banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banime.

Cmimi: 330 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim