Leshojm banes me qira te Grandi.

Shitet nga: Egzona 12 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluare ne tersi dhe eshte e pershtatshme per banim.

Cmimi: 400 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim