Leshojm banes me qira te Klinika Gjermane Breg t..

Shitet nga: Egzona 10 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi shome te ditesa shume te madhe me kuzhine banjo shpjaz dhe terase me pamje te qytetit.
Banesa eshte extra e mobiluar.

Cmimi: 330 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim