Leshojm banes me qira te Klinika Gjermane Breg t..

Shitet nga: Egzona 23 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe posedon te gjitha paisjet.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim