Leshojm banes me qira te Prishtina Stars.

Shitet nga: Egzona 18 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite kuzhine banjo.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banim.

Cmimi: 500 Euro
tel: 044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim