Leshojm banes me qira te Prishtina Stars.

Shitet nga: Egzona 13 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine.
Banes është e mobiluar ne tersi dhe është shume e pershtatshme për banim.

Banesa e ka çmimin: 400 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim