Leshojm banes me qira te Qafa.

Shitet nga: Egzona 05 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluare ne tersi dhe eshte e pershtatshme per banime.

Cmimi: 300 Euro
tel : 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim