Leshojm banes me qira te Xhambazt ne Bregun e Di..

Shitet nga: Egzona 24 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Banesa ka tri dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per banim.
Banesa gjendet ne katin e pare.

Cmimi: 350 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim