Leshojm banesa me qira ne Prishtine

Shitet nga: Shefki 11 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: B.Djellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesat jane me nje dhe me dy dhoma gjumi.
Kemi banesa per te dhen me qira te mobiluara dhe te pa mobiluara varesisht prej kerkeses.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim