Leshojm banese me qira ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 09 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome dite me nje ndare qe mund te konsiderohet si dhome kuzhien banjo dhe tersa te madhe.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi me mobilje te reja.

Cmimi:220 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim