Leshojm me qera banesat ne Prishtine

Shitet nga: AKS AGENCY 08 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohen me qëra banesat në Rr. E Llapit në Lagjen e Tregut.
Banesat janë shumë moderne dhe të mobiluara bukur.

NË KOMPLEKS GJENDEN 6 BANESA TRE DHOMËSHE DHE NJË SHTËPI 200M2

Kompleksi i banesave ka në çdo katë nga dy banesa me nga 95m2 dhe në katet përdhesë nga një garsonjerë.
Rënditja :
- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon
- Koridor i madh
Banesat posedojnë ngrohjen qëndrore.

Oborri i banesës është i rregulluar shumë mirë.
Kapaciteti i oborrit është për njëzet automjete.
Siguria e banimit është e lartë si dhe qetësia është e garantuar.

Banesat lëshohen në paketë komplet për ndonjë kompani ndërsa ndaras preferohet periudhë më e gjatë kohore.

Të bashkangjitura gjeni disa pamje të kompleksit.

Shijojeni jetën në ambient të qetë dhe të sigurtë në te gjitha aspektet.
Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mai. aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim