Leshojm me qera ose shesim banesen ne Prishtine

Shitet nga: Rrahim Bytyqi 04 Qer 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme me qera po edhe shesim banesen e cila gjendet tek Slovenia e Sportit mbi Albi Market.Banesa gjendet ne katin e 4 posedon liftin. banesa ka nje sallon, nje dhom te fjetjes, banjo kuzhine si dhe balballkon.eshte e mobiluar me te gjitha paisjet qe nevojiten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim