Leshojme banes me QIRA ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 11 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banime.


Cmimi : Me marveshje
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim