Leshojme banes me QIRA por edhe ne ShITJE ne Dra..

Shitet nga: Egzona 20 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme banes me QIRA por edhe ne SHITJE. Cmimi I shitjes eshte 1000/m2 neto siperfaqe. Garazha poashtu ne shitje - cmimi ndaras.
Banesa prej 77m2 NETO është në lagjjen ARBERI, objekti Arberia C3 te Komuna e Re. Garazha eshte opcionale.
Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA me cilësi shume të lartë në ndërtim.
BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.
Ka dy dhoma te fjetjes, sallonin e madh, kuzhinën, ballkonin, 2 banjo, shpajzin dhe garazhen.
Ka shume drite natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik dhe internet.

Cmimi: Me marveshje
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim