Leshojme banes me qira ne Dragodan.

Shitet nga: Egzona 25 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhome te dites kuzhine dy dhoma gjumi, njera dhome e gjumit eshte me banjo,si dhe ballkon te madhe.
Banesa eshte komplet e mobilaur me mobilje te reja.
Cmimi: 400 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim