Leshojme banes me qira te Sante-Dardani.

Shitet nga: Egzona 11 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite kuzhine banjo ballkon.
Banesa ka nxemje te qytetit gjendet ne katiin e 2 dhe eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim