Leshojme banese me qira

Shitet nga: Rexhep 28 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme banes me qira ne aktash 1 afer nderteses te OSBE-se te viva freshe store. Banesa gjindet ne katin e 3te dhe ka kete radhitje 1 dhome gjumi 1 sallon me kuzhine , banjo, koridor dhe ballkon.per me shume informata kontaktoni ne 044223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim