Lokacion luksoz me pamje kah Prishtina

Shitet nga: Genc 28 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: 50 pllato
Sipërfaqe: 160 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Objekti Veranda c 2.7 ne Arberi ( Dragodan ) afer komunes se re.
Banesa ka siperfaqe prej 110m2 + 50m2 pllato me pamje kah qyteti.
3 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo dhe parkingu nentoksor i perfshir ne cmim.
Banesa eshte ne katin e 4.
Te interesuarit kontaktoni nepermes
Viber +46764008117
Ekziston mundesia e ndrrimit me trull ne zonen e germis ose lokal ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim