Lokal me qera ne Dragodan, përball Ambasades së ..

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 920 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne katin perdhes dhe ka hapsir te mjaftueshme per ushtrimin e veprimtarive te juaja biznesore. Posedon 2 wc, nxemje me rryme, uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim