Lokal me qera te kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: Lumni 10 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj lokalin 270 m2 me qera . Lokali ka tri ndarje dhe dy banjo është I përshtatshëm për qdo veprimtari. Lokali gjendet përballë kolegjit Fama në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim