Lokal me qera te kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: l 14 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin270 m2 me qera. Lokali ka tri ndraje dhe dy banjo eshte i pershtatshem per qdo veprimtari. Lokali gjendet perballe kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim