Lokal me qera

Shitet nga: Lumni Zejnullahu 12 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj lokalin 270 m2 me qera lokali është i përshtatshëm për çdo veprimtari dhe i gatshëm për punë. Lokali gjendet përballë kolegjit fama në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim