Lokal me qira afer Qafes ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: me qira 17 Maj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
leshohet lokali me qira te Qafa saktesisht perballe kolegjit Riinvest
ne afersi eshte edhe shkolla fillore "Meto Bajraktari"
Lokali ka siperfaqe prej 90m2 dhe eshte i pershtatshem per furre,piceri,fast food,shitje te tekstilit apo edhe per ndonje veprimtari tjeter.
Lokacioni eshte i frekuentuar

per info: 044 358 416
ose na shkruani : grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim