Lokal me qira bregu i diellit afer ambulantes

Shitet nga: Labeat 03 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
-Leshoj me qira ne Breg te diellit 50 m affer ambullantes
-lokali i pershtatshem per Avokateri Noteri per arsyjse se banesa esht shendrruar ne lokal gjindet na katin e 1 po eshte e pershtatshme edhe rreth mjeksis sepse gjindet afer ambullantes
-lokali eshte i gatshem dhe i plotson kushtet per pune

Qmimi sipas marrveshjes

-Banesa ka nxemje 24H me termokos


-Te ineresuarit mund te konaktojn ne numrin Paradite prej ores : 10-12 edhe Mbasdite 16-18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim