Lokal me qira ne qender te NENA TEREZA prishtine

Shitet nga: duki 09 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
top center lokal ne qender te prishtines 45m2 dhe bodrumi ne 60 m2 (ish butiku bellisimo)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim