Lokal ne shitje ne Breg te Diellit nen Standard

Shitet nga: Real Estate&Consulting 08 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lokal ne shitje ne Breg te Diellit nen Standard #001
Siperfaqja elokalit eshte 60 m2.
Qmimi i shitjes eshte (60.000) euro.
Bejme dhe ndrrim
Per cdo informate shtese, na kontaktoni
044957892
gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim