Lokal prej 10m2 ne Prishtine .

Shitet nga: Halil 22 Krr 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR   23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Prishtinë
Shes lokalin ne qender te Prishtines.Gjindet perballe KEDS (Ish Keku),saktesisht perballe Mrizit.Lokali ka 10.26m2.Posedon dokumentacionin e rregullt( pronari i pare).Te interesuarit mund te kontaktojne ne cdo kohe ne numrat e telefonit 044350747 dhe me viber +37744258456.,,,,,044646431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim