Lokalet me qira prej 100€ dhe shitje ne lagjen M..

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Komuna: Prishtinë
*LOKALE ME QIRA DHE NE SHITJE- KOMPLEKSI LULEDIELLI.
*Lokalet gjinden ne lagjen Mat 1:
• OBJEKTI 1:
- Lokali 21.95 m² (100 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 2:
- Lokali 29.92 m² (120 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
- Lokali 35.63 m² (150 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 3:
- Lokali 115.12 m² (350 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
- Lokali 129.31 m² (400 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
• OBJEKTI 5:
- Lokali 141.38 m² (500 euro me qira, ndersa per shitje 1000 euro m²)
*Te gjitha lokalet jane te gatshme per perdorim. Secili lokal ka toaletin dhe uje 24h.


Mob:045/691 690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim