Lshohet banesa 92m2 ne Prishtine

Shitet nga: arben 27 Qer 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Leahohet banesa ne nje lagje shume te qete dhe ne afersi te qendres se Prishtines
Banesa gjindete tek zyret e USAID-it,te ministria e shendetesise ,kati i 2/3-te e mobiluar,e shtruar ne parket dhe me nxemje qendrore .
Banesa ka dy dhoma te gjumit ,nje dhome pritje ,kuzhine moderne,shpajz,banjo dhe ballkon te madh me nje pamje nga parku ,e mobiluar etj. me ni fjal me te gjitha dhe e gatshme per banim

per me shume info kontaktoni ne 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim