Lshohet banesa me qira

Shitet nga: banesa 05 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lshohet manesa ne tophane me qira.
ne banes jan
2 dhom gjumi
1 salon
1 banvo + 1 wc
dhe 1 balkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim