Lshohet shpia me Qera.afer restoran Rroni.te Gor..

Shitet nga: Mali Shillova 09 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Lshohet Shtepia me qera afer restorant Ronit.me sip prej 300m2 +garazh dhe podrum e pershtatshme per familjar nr 044735776 ose 044261915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim