Lshoj banes me qera

Shitet nga: Hysen 22 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qera dy dhomshe banjo me korridor e mobiluar teresisht, te parku i qytetit lagjja e Kacallarve ,afer Furres Rekord.Mund te kontaktoni ne numrat: 044-284-334 dhe 045-965-101 nga ora 13:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim