Lshoj banesen me qera te posta e vogel

Shitet nga: vigan 12 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesen me qera afer postes se vogel blloku i 13t kati 4t .Banesa posedon keto renditje 2dhoma , dhe kuzhin koridor banjo si dhe ballkon . Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat 044-131-669 / 049628-749.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim