Lshoj banesen me qira

Shitet nga: Nehati 06 Mar 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Lshojm banesen me qira 83 m2 banesa esht e pa mobiluar po nese jeni imteresuar me mobile e mobiloj shum shpejt mrenda javes,banesa gjindet ne lagjen e spitalit mati 1 banesat e pozhegu brothers,banesa esht ne katin 2 ka dy dhoma gjumi dhe sallon,qmimi me mobile 300 pa mobile 250 na kantakto ne ket nr tel 045437584 per ma shum informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim