Lshoj me qira banese te parku koplet e mobiluar

Shitet nga: valon 10 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lshoj me qira banesen 2 dhomshe te parku i qytetit n rrug kryesore te restorant ENEA. Banesa posedon sallon,kuzhin,dhomen e gjumit,ballkon,koridor,banjo, banesa eshte n katin e 2 dhe tersisht banesa ka pamje nga parku nje pamje piktoreske, banesa eshte koplet e mobiluar ka dhe nxemje gjendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim