Lshoj me qira banesen 1 dhomshe te parku i qytetit

Shitet nga: besim 17 Pri 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj me qira banesen 1 dhomshe te parku i qytetit n rrugen kryesore perball restorant ena. Banesa eshte koplet e mobiluar me te gjitha paisjet ka korridor wc kzhin sallon dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim