Lshoj me qira gasonjere te parku i qytetit n rug..

Shitet nga: besim 04 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj me qira banesen (gasonjer) me qira te parku i qyteti n rrugen kryesore, banesa eshte koplet e mobiluar ,posedon sallon kuzhin banjo si dhe ballkon banesa eshte n kati e 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim