Lshojm banes ne qera ne lagjen Kalabrija.

Shitet nga: Nora 19 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumi,dhom dite dhe kuzhin...banesa esht e mobiluar ka gjithashtu ballkon,si dhe esht lagje e qet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim