M O L E R Agimi 0.50 m² , , FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 05 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Prishtinë
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , , , Banesave , , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime , , , punojm GLET , , FASAD dhe KNAUF............................me pervoj shumvjeqare ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel 045 84 60 40 ------ 049 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim