ME QERA

Shitet nga: Drilon Zjaça 10 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagj, ulpiana perball rrethit te spitaleve , eshte e pershtatshme per banim dhe per ndonje zyre ne katin e lll . banesa eshte e pa mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim